İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Vitargo
Tüm Ürünler

Vitargo

Devamını oku »
4 ürün listeleniyor.

Vitargo Hakkında Kısa Bilgiler

Vitargo, midede sindirilmeden direkt olarak bağırsağa geçerek en hızlı şekilde emilir. Bu sayede basit şekerlerin yaptığı “şişmişlik” (“bloated”) hissini yapmaz. Ürünleri özel bir amilopektin içeren nişastadan üretilir. Vitargo’nun ham maddesi özel olarak seçilmiş Isveç’in güney doğusunda bulunan bir çiftlikten gelir.

Vitargo’nun Ürün Çeşitliliği

Vitargo markası karbonhidrat ürünleri kategorisinde uzmanlaşmış bir markadır ve sadece karbonhidrat ürünleri üretir. Vitargo markasının karbonhidrat takviyeleri arasında Vitargo Professional, Vitargo +Creatine, Vitargo Carboloader ve Vitargo +Electrolyte ürünleri bulunmaktadır.

Vitargo’nun Öne Çıkan Ürünleri

Vitargo’nun popüler ürünleri arasında Vitargo Carboloader adlı toz formda olan bir karbonhidrat ürünü bulunmaktadır. Vitargo Carboloader’ı yüksek sportif performans göstericeğiniz bir günden 3 gün önce günde 3 kez tüketirseniz enerji seviyenizde büyük bir artış görebilirsiniz.

Başka bir öne çıkan ürünü ise Vitargo Professional +BCAA'dır. Vitargo Professional +BCAA’nın çok dikkat çeken özelliği ise içerisinde bulunan ek BCAA içeriğidir. Vitargo Professional +BCAA 100 gramında 5500mg saf formda BCAA amino asitleri içerir ve sporcuların Glikojen depolarının dolumuna ek olarak aynı zamanda spor esnasında ya da spor sonrasındaki BCAA ihtiyacını gidermeye yardımcı olabilir.

Vitargo Nerede Üretiliyor?

İsveç’in güney doğusunda üretilmektedir. Vitargo ürünleri kapalı bir sistemde insan eli değmeden üretilmektedir. Kapalı sistem ürünün üretildiği anda direk paketlenmeye geçmesi demektir. Vitargo ürünleri birçok başka fabrikanın aksine metal detektörlerinden geçmektedir ve her üretilen ürün yığını güvenilir bir laboratuar tarafından test edilmektedir.

Vitargo’nun Kalite Sertifikaları

Vitargo ürünleri ISO 9001 ve HACCP sertifikalıdır.

Vitargo Sponsorları

Vitargo firması bir çok ünlü sporcuya, profesyonel futbol takımına ve tenis oyuncusuna sponsorluk yapmaktadır. Bunlardan bazılarının isimleri aşağıdaki gibidir:

  • Kris Gethin
  • Damian Blaum
  • Esther Nunez
  • Ana Filipa Santos
  • Kouta Hirahara
  • Kazumasa Kikuchi
  • Katsuaki Suzuki
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top