İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Ultimate
Tüm Ürünler

Ultimate

Devamını oku »
5 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Ultimate Hakkında Kısa Bilgiler

Ultimate Nutrition, başarılı BCAA ve protein tozu ürünleriyle Türkiye’de kaliteli hizmete imza atan bir markadır. Bill Wilmore gibi önemli bir vücut geliştiriciye sponsor olmuştur ve her zaman teknolojiyi ve atletlerin yardımını kullanarak yeni ürünler çıkarmaya odaklanır.

Ultimate’ın Ürün Çeşitliliği

Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüketiciye amino asit, enerji, vitamin&mineral, protein tozları, pre-workout ürünleri ve yağ yakıcılar sunmaktadır.

Ultimate’ın Öne Çıkan Ürünleri

Ultimate’ın öne çıkan ürünleri arasında BCAA Powder 12.000 vardır. Toz içeriği sayesinde tablet ürünlere göre daha hızlı bir emilimi olan BCAA Powder 12.000 sporcuların günlük BCAA ve amino asit ihtiyacını gidermeye yardımcı olur. Her servisinde 6000mg BCAA olmasıda dikkat çeken bir özelliktir.
Ultimate’ın başka bir başarılı ürünü ise Prostar %100 Whey adlı 1 servisinde 25 gram protein, düşük yağ ve 6 gramdan fazla BCAA içerdiği için tüketici tarafından çok sevilmiş bir üründür.

Ultimate Sponsorları

Firma, 2012 Toronto Pro Şampiyonu Bill Wilmore’a sponsor olmuştur. Bill Wilmore 5 kere Mr. Olympia’ya girme hakkı kazanmıştır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top