İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Trec
Tüm Ürünler

Trec

Devamını oku »
17 ürün listeleniyor.

Trec Nutrition Ürün Çeşitleri

Trec markasına ait sporcu takviyeleri genelde antrenman öncesi ve sonrasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çeşitli vitamin ve minerallerle ya da bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş ürün çeşitleri de yer almaktadır. Trec gıda takviyeleri, sporcuların antrenman hedeflerine yönelik olarak geliştirilmiş formülasyona sahip içeriklerden oluşturulur.

 

Trec Markasının Öne Çıkan Ürünleri

Trec sporcuların antrenman hedeflerini bir üst seviyeye taşımasına destek olacak gıda takviyeleri ile öne çıkar.

Trec Boogieman Pre-Workout; profesyonel sporcular için tasarlanmış olan bir gıda takviyesidir. İçerisinde beta-alanin, L-arginine, kafein, alfa-lipoik asit (ALA), Kore ginsengi, magnezyum, rhodiola rosea (altın kök) ekstresi, B6 ve B12 vitaminleri yer alır. Toz formda yer alan ürün su ile birlikte karıştırılarak kullanılır.

Trec Clenburexin Thermo Cutting 90 Kapsül; doğal termojenik maddelerin bileşiminden oluşan formülasyona sahip olan bir gıda takviyesidir. Trec Clenburexin Thermo Cutting içerisinde yeşil çay özütü, kafein, yeşil kahve özü, zencefil kökü ekstresi, karabiber özü ve acı biber özü (capsicum annum) gibi içerikler yer alır.

Trec Kreatin Monohidrat 300 Gr, profesyonel sporcular için formüle edilmiş bir kreatin ürünüdür. Trec Kreatin Monohidrat 300 Gr içinde servis başına 3,82 g kreatin monohidrat yer alır. Ürün ayrıca C vitamini ve sodyum içerir.

 

Trec Nutrition Ürünlerinin Formları

Trec markasına ait sporcu takviyeleri genelde toz ve kapsül formlarda yer alır. Her formun kendine özgü kullanım avantajları bulunmaktadır. Örneğin kapsül form yutmakta zorluk çekenler sıvı ve toz formları tercih edebilir. Daha pratik kullanımı tercih edenler ise kapsül formdaki ürünleri tercih edebilir. Bu formları tek tek ele alacak olursak…

Toz

Toz formdaki takviye ürünler, genelde ölçek ve shake yardımı ile kullanılır ve su ile karıştırılarak tüketilir.

Kapsül

Kapsül formdaki Trec gıda takviyeleri, su yardımı ile tüketilir. Bu sayede tüketicilere pratik kullanım imkanı sunar.

 

Trec Nutrition Ürünlerini Kullananların Yorumları

Trec gıda takviyelerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünleri satın alan kişilerin yorumlarını görmek için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Trec Nutiriton Sporcu Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Kapsül formdaki takviyeler su ile yutularak tüketilir. Toz formadaki ürünler ise su ile karıştırılarak tüketilir. Doğru kullanım şekli için öncelikle aldığınız takviyenin üzerinde yer alan kullanım talimatlarını okumanız önerilir.

Kimler Trec Nutrition Ürünlerini Kullanabilir?

Trec markasına ait gıda takviyeleri çoğunlukla egzersiz ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin insanlar üzerindeki kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan öncelikle doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Trec Nutrition Ürünleri Nasıl Saklanır?

Satın aldığınız gıda takviyesini direkt güneş ışığı alan ve nemli olan yerlerden uzak tutmanız tavsiye edilir. Gıda takviyelerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen göstermeniz önem taşır. Ayrıca takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Trec Nutrition Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Trec markasına ait ürünlere online mağazalar aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Takviye ürünlerin içeriklerinin yer aldığı tabloya ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye yine online mağazalar aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Dilediğiniz Trec gıda takviyesini size özel indirim ve fırsatlardan yararlanarak; Supplementler.com üzerinden satın alabilirsiniz.


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top