İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Şütte
Tüm Ürünler

Şütte

Devamını oku »

1918'den Bu Yana Şütte

1918'den günümüze, İstanbul'da bir ilk olan Şütte şarküteri kuru et, sosis salam üretim ve satış mağazası olarak kurulur. Şütte bu dönemin en ünlü şarküteri markası olur ve günümüze değin nostaljik ve sevilen tadıyla kitlelerin tercih ettiği bir markaya dönüşür.

1920’li yıllarda, Şütte’yi sofralarından eksik etmeyen tüketiciler genellikle Nişantaşı, Taksim, Cihangir, Beyoğlu, Şişli ve daha sonra Etiler ve çevresindeki oturan yazarlar, ressamlar, sanatçılar ve yurtdışına sık sık giden gurme nitelikli insanlardan oluşuyordu. Şütte günden güne müşteri portföyünü (hem toptan hem de perakende) genişletti. Şütte, et ürünlerinin tazeliğine büyük önem veren bir marka olma özelliği gösteriyor. Şütte ürünlerinin hepsi piliç eti, dana veya hindi eti kullanılarak imal edilir. Şütte ürünleri içerisinde domuz eti ve domuz yağı asla kullanılmaz.

Şütte Ürünleri

Şütte kalite kontrol süreçlerini titizlikle sürdürür. Şütte ürünleri otellerde, seçkin kafelerde ve restoranlarda sıklıkla kullanılır. 1918'den beri, Şütte lezzet kalitesini her zaman ön plana alır. Hem et seçimi (dana eti, hindi, tavuk) hem de baharat seçimi büyük bir özenle gerçekleştirilir. Şütte, kuru et, salam, sosis, jambon, sosis ve pastırma gibi ürünleri ile kalite ve çeşitlilik konularında kullanıcıyı memnun eden ürünler sunar. Şarküteri konusunda akla ilk gelen markalardan biri olan Şütte, 1918'den bu yana değişmeyen lezzet ve kalite ilkeleri ile kullanıcı memnuniyetini önde tutuyor.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top