İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
 1. Supplementler
 2.  › 
 3. Stacker Europe
Tüm Ürünler

Stacker Europe

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Stacker Europe Hakkında Kısa Bilgiler:

Stacker Europe, “stacking” yani Türkçe anlamıyla, “istiflemek, yığmak” anlamına gelen kelimeye bağlı olarak ürünlerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Özellikle profesyonel vücut geliştiriciler, yarışma öncelerinde, daha yağsız ve keskin kas dokularına sahip bir görüntüye ulaşabilmek adına Stacker 2 ürünlerini kullanmaktalardır.

Stacker Europe‘un Ürün Çeşitliliği:

Stacker Europe’un ürün kategorisi içerisinde; yağ yakıcılar, sporcu gıdaları ve güç ve performans arttırmaya yardımcı, enerji verici ürünler bulunmaktadır.

Stacker Europe ‘un Öne Çıkan Ürünleri:

Stacker Europe’un en çok tercih edilen ürünlerinin başında, “Stacker Europe Rush Enraged” adındaki güç ve performans arttırılmasına yardımcı, NOX üretimini destekleyen ürünleri gelmektedir. Ayrıca, “Stacker 2 Zero Shot” adındaki yağ yakımına yardımcı, L-Carnitine ürünleri de öne çıkan ürünleri arasında bulunmaktadır. Zero Shot ürünlerini yalnızca Türkiye için üretmemekte olduklarını hatırlatmakta fayda var.

Stacker Europe Sponsorları:

Stacker Europe’un sponsor olduğu isimler arasında, Türk vücut geliştirici sporcularımız, Volkan Yalvaç ve Kadir Özcan bulunmaktadır. Ayrıca bunların dışında aşağıdaki sporculara da sponsorluk yapmaktalardır:

 • Tom Daemen
 • Milou Mets
 • Adam Waite
 • Naomi Hoofs
 • Sheena Widdershoven
 • Almir Velagic
 • Duncan Zuur
 • Jürgen Spiess
 • Heida Berta

Ayrıca Stacker Europe firmasına ait ürünleri bir çok ünlü yıldız tarafından tanıtılmıştır. Bu isimlerin arasında, Nascar sürücüleri, Tony Stewart, Rusty Wallace,Elliot Sadler ve ünlü müzisyenler Ozzy Osbourne ve Fat Joe bulunmaktadır.

Stacker Europe‘un Kazandığı Ödüller:

Stacker Europe, 2012 yılında Danimarka’da yılın markası seçilmiştir. İsveç’te ise bir çok kez, yağ yakıcı ürünleri, zayıflamaya yardımcı en etkili ürünler olarak seçilmiştir. Ayrıca “Testo 4HD” isimli ürünleri, 2015 yılında, yılın en iyi testosteron arttırıcı ürünü olarak seçilmiştir.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top