İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
Tüm Ürünler

Scivation

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Scivation Hakkında Kısa Bilgiler

Scivation diğer gıda takviyeleri şirketleri aksine az ama çok yüksek performanslı ürünler çıkartır. Bu yüzden kısıtlı sayıda çıkan Scivation ürünlerinin hepsinin çok başarılı ürünler olacağını bilebilirsiniz. Farklı vücut geliştirici ve sporculara sponsor olmuştur.

Scivation’ın Ürün Çeşitliliği

Küçük ve odaklanmış bir ürün yelpazesi vardır. Firma, sadece gerçekten başarılı olan ürünleri tüketiciye sunar. Scivation’ın farklı amino asit, pre-workout ve bir tane de whey protein ürünleri vardır.

Scivation’ın Öne Çıkan Ürünleri

Scivation’ın en iyi bilinen ve üstün başarılı ürünü Xtend adlı BCAA ürünüdür. Xtend sektördeki ilk başarılı BCAA ürünlerinden biridir ve çoğu kişi için ilk defa kullanılabilir bir “recovery” ürünü olmuştur. Xtend “Recovery Supplement of the Year” ödülünü 2009, 2010, 2011 & 2012 yılları boyunca kazanmıştır. Scivation’ın Whey Protein’i ise 30gram protein, servis başına 500mg BCAA ve sadece 2 gramlık şeker değerleri ile çok tercih edilen bir protein tozu olmuştur.

Scivation Sponsorları

Scivation farklı türde spor ve vücut geliştiriceye sponsordur. Scivation powerliftingde Iowa State rekortmeni Caroline Weeks gibi sporculara sponsordur. 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top