İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Scivation
Tüm Ürünler

Scivation

Devamını oku »

Scivation Hakkında Kısa Bilgiler

Scivation diğer gıda takviyeleri şirketleri aksine az ama çok yüksek performanslı ürünler çıkartır. Bu yüzden kısıtlı sayıda çıkan Scivation ürünlerinin hepsinin çok başarılı ürünler olacağını bilebilirsiniz. Farklı vücut geliştirici ve sporculara sponsor olmuştur.

Scivation’ın Ürün Çeşitliliği

Küçük ve odaklanmış bir ürün yelpazesi vardır. Firma, sadece gerçekten başarılı olan ürünleri tüketiciye sunar. Scivation’ın farklı amino asit, pre-workout ve bir tane de whey protein ürünleri vardır.

Scivation’ın Öne Çıkan Ürünleri

Scivation’ın en iyi bilinen ve üstün başarılı ürünü Xtend adlı BCAA ürünüdür. Xtend sektördeki ilk başarılı BCAA ürünlerinden biridir ve çoğu kişi için ilk defa kullanılabilir bir “recovery” ürünü olmuştur. Xtend “Recovery Supplement of the Year” ödülünü 2009, 2010, 2011 & 2012 yılları boyunca kazanmıştır. Scivation’ın Whey Protein’i ise 30gram protein, servis başına 500mg BCAA ve sadece 2 gramlık şeker değerleri ile çok tercih edilen bir protein tozu olmuştur.

Scivation Sponsorları

Scivation farklı türde spor ve vücut geliştiriceye sponsordur. Scivation powerliftingde Iowa State rekortmeni Caroline Weeks gibi sporculara sponsordur. 

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top