İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Red Bull
Tüm Ürünler

Red Bull

Devamını oku »
2 ürün listeleniyor.

Red Bull Ürünleri

Uzak Doğu’nun geleneksel içeceklerinden esinlerenerek yaratılan Red Bull, özel formülü ve kalitesiyle dikkat çeker. Tat ve lezzet standartlarında en iyisini hedefleyen Red Bull, 2019 yılı itibariyle 171 ülkede kalite standartlarının üstünde bir hizmet vermektedir.

Red Bull; kafein, taurin ve vitamince zengin içeriğiyle, şekerli ve şekersiz, Blue Edition, Summer Edition, Yellow Edition ve daha birçok ürün seçeneğiyle aradığınız lezzeti ve enerjiyi kullanıcılarına sunmayı hedefler.

Red Bull Kalite Standartları

Red Bull dünyaya karşı olan sorumluluğunu yerine getirerek, geri dönüşüm döngüsüne bağlı bir üretimi desteklemektedir. Modern üretim teknolojisine bağlı kalarak, dünya genelinde satışa sunulan tüm ürünlerinde aynı kaliteyi garantileyen Red Bull, içeriğindeki ürünlerin kaliteli ve doğal olmasına özen gösterir.   

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top