İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Pınar
Tüm Ürünler

Pınar

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.

Pınar Markası

Yıllar içerisinde süt, et ve içecek sektörlerinde artan tüketici talebini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi geliştiren Pınar sporcuları da önemser. Pınar, gıda sektöründeki lider konumunu korumak adına, ürün yelpazesine paralel olarak global trendleri yakından takip eder. Türkiye'de Pınar markası, çıkardığı yepyeni ürünler ile günden güne daha geniş kitlelere hitap eder.

Pınar Ürün Yelpazesi

Pınar, Türkiye'de süt ve süt ürünleri alanına odaklanan ilk marka olmuştur. Ürün çeşitliliği yıllar geçtikçe artmış fakat şirket temel değerlerine her daim sadık kalmıştır. Önde gelen gıda üreticileri arasında yer almaya başladığında ise süt, et ve su gibi kilit sektör ürünlerini yalnızca iç pazarda değil, aynı zamanda dünya çapında da tüketiciler ile buluşturmuştur. Birçok ülkede tüketicilerin çokça tercih ettiği markalar arasında yer alan Pınar güven duyulan bir firmadır. Türkiye dışında, Almanya, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’de geniş ve tercih edilen bir ürün yelpazesine sahiptir.

Başarılı bir markanın en önemli kriterlerinden biri, marka kimliğinin tutarlılığını korurken aynı zamanda yeni alanlarda da kendini gösterebilmesidir. Pınar, ürün yelpazesini çeşitlendirdiği gibi marka değerlerini de tüm bu ürünlerde korumaya özen gösterir. Kuruluşunun ardından önceleri, süt ve süt ürünleri sektöründe güçlü bir marka olarak ortaya çıkan Pınar zaman içinde Türkiye'deki gıda endüstrisinin diğer alanlarında da geniş bir ürün yelpazesi oluşturarak başarı sağlamıştır. Bu başarılar arasında birçok ilk de mevcuttur; ilk uzun ömürlü süt, ilk hazır mayonez, ilk krem peynir, ilk dondurulmuş et ürünü, ilk paketlenmiş hindi ve ilk şişelenmiş içme suyu Pınar ile Türk halkının hayatına girmiştir. Geniş ürün yelpazesindeki her bir unsurun Pınar markasının prensiplerine uygun olmasının yanı sıra, çeşitliliğin arttırılması ve korunmasının sağlanması için de her zaman büyük özen gösterilmiştir.

Pınar Kalite Güvencesi

Pınar firması, tüketicinin ihtiyaçlarına odaklanmaya ve kaliteden ödün vermeyen çalışma politikaları ile güven oluşturmaya öncelik verir. Başlangıcından bu yana Pınar, her zaman ürünlerinin sağlıklı, lezzetli ve yenilik kaynağı olarak görülmesi için çalışmıştır. Marka; sağlık, tat ve yenilik ilkelerini her ürününde benimsemiş ve bir adım öteye taşımıştır.

Pınar, süt, proteinli süt, su, meyve suyu ve et ürünleri ile tüketici memnuniyeti konusunda güvenilir ve beğenilen markalar arasında yer alır. Pınar ayrıca, Türk ürünlerinin yurtdışında konumlandırılması ve Türkiye'nin gıda sektöründe temsil edilmesi için global projelerde yer alır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top