İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. On The Go
Tüm Ürünler

On The Go

Devamını oku »
21 ürün listeleniyor.

Bigjoy Sports® On The Go

Türkiye’nin sporcu besinleri alanında en eski ve en büyük distribütör firması olan Farmatek markası Bigjoy Sports®, On The Go ürünleri ile sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor. Profesyonellerin ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmış On The Go ürünleri, sporcuların yaşam kalitesini artırmayı amaç ediniyor.

Farmatek Hakkında

1996 yılında, herkesin daha sağlıklı yaşamasına yardımcı olmak üzere yola çıkan Farmatek; sunduğu ürünler ve sektöre getirdiği yeniliklerle, Türkiye’de sağlıklı beslenme ve fit yaşama konseptlerinin öncüsü olarak kaşımıza çıkıyor. Öncelikli hedefi; vitaminler, kalorisi kısıtlanmış gıdalar, beslenme takviyeleri, fonksiyonel gıdalar, anti-aging çözümleri ve sporcu destek ürünleri ile yaşam kalitesini artırmak olan Farmaktek, bu hedef doğrultusunda adımlarını sürdürüyor. Doktor, eczacı ve gıda mühendislerinden oluşan, konusunda uzman profesyonellerin yer aldığı bir çalışma ekibi bulunuyor. Böylece sadece pazarın ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmayan Farmatek, yeniliklere imza atarak dünyada sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. 2005 yılında Bigjoy Sports markasını tüketiciler ile buluşturarak sporcu takviyeleri sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran firma, 20 yılı aşkın tecrübesini ürünlerine de yansıtıyor. Ürün geliştirme ve üretim sürelerinde sürekli iyileştirme ilkesini benimseyen Bigjoy Sports® markasına ait On the Go ürünleri, sporcuların, sportif faaliyetlerdeki ihtiyaçlarına alternatif ve pratik çözümler sunuyor.

On the Go Ürün Çeşitliliği

On the Go spor takviyeleri, egzersiz öncesi, sırası ve sonrasına özel olarak tasarlanmış ürünler arasında yer alıyor. On the Go ürünleri; protein, amino asitler, kreatin vb. gibi daha geleneksel olarak kullanılan spor takviyeleri ile vitamin, mineral ve botanik bitkileri birleştiren çeşitli şekillerde ortaya çıkıyor. Ürün geliştirme ve üretim sürelerini sürekli iyileştirme ilkesini benimseyen On The Go sporcu takviyelerinde; üretim esnasında kullanılan ham maddelerin tercihinden satın almaya, depolamadan üretim sürecine kadar, mutlak kaliteye önem veriyor.

On The Go spor takviyelerinde, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi kadar, müşterilerin memnuniyetini de en üst seviyede tutan anlayış da benimseniyor. On The Go ürünlerin ham maddesini yurt dışından, daha net konuşmak gerekirse; İngiltere ve Hollanda ağırlıklı Avrupa’daki üreticilerden temin ediliyor. Kısaca Bigjoy’un bütün sporcu besinlerinin ve proteinli gıdaların ham maddesi yurt dışından geliyor. Protein barları da yurt dışında kendi alanında dünyanın en büyük üreticisinde üretiliyor. Örneğin Bigjoy ve Mysupplement protein tozlarının ham maddesi, 40 yılı aşan bir süredir süt ve süt ürünleri üreten Avrupa’nın en büyük sporcu besinleri ham madde üreticilerinden biri olan Volac firmasından geliyor. BCAA içerikleri ise İngiltere’deki büyük üreticilerden temin ediliyor.

Öne Çıkan On The Go Ürünleri

Sıvı, toz ve saşe formda ürünleri ile profesyonellere kullanım kolaylığı sunan On The Go ürünleri, aktivite zamanı ve durumuna uygun içerikleri ile öne çıkıyor.

On the Go ProGel

Sporcuların özellikle antrenman ve yarışma sırasında tüketmeleri üzerine tasarlanmış olan On the go ProGel, izotonik formu sayesinde suyla karıştırmaya gerek kalmadan kolaylıkla kullanılabiliyor. On the Go Progel + Electrolyte ve On the Go ProGel + Caffeine çeşitleri ile karşımıza çıkan ürün, antrenman ve yarış süreçlerindeki fizyolojik sürece göre tasarlanmış. Profesyonellerin, özellikle antrenman veya yarışma sırasında tüketebilecekleri On the Go ProGel; içerdiği mineraller ve karbonhidrat ile öne çıkıyor. Farklı aromalara sahip ürün çeşitliliği ise lezzetli kullanım sağlıyor.

On the Go Body Fuel

On the Go Body Fuel; hızlı karışan karbonhidrat, orta hızda karışan karbonhidrat ve yavaş karışan patentli Palatinose karbonhidrat içeriyor. Ayrıca doğal guarana bitkisini de formülüne ekleyen On The Go, Body Fuel ürünü ile sektördeki farkını gözler önüne seriyor. Hafif ve lezzetli bir aromaya sahip olan bu ürün, sportif aktiviteler esnasında, öncesinde ya da sonrasında tüketilebiliyor. On the Go Body Fuel 1320 Gr, toz şekli ve gramajı sayesinde uzun dönem kullanılabilirken, saşe formunda yer alan On the Go Body Fuel 40 Gr ise kullanıcılara pratiklik sunuyor.

On The Go Preworkout

On The Go Preworkout ürünü kolay içilebilir ve hafif aroması ile yoğun antrenman veya yarışma sırasında rahatlıkla kullanılabiliyor. Vitamin, kalsiyum, potasyum ve sodyum destekli formülü ile öne çıkan ürün; kafein, pancar kökü tozu ilaveli zengin içeriği ile dikkat çekiyor.

On The Go Recovery Sports Drink

Özellikle sportif aktivite sonrası süreç için tasarlanmış olan On The Go Recovery Sports Drink, antrenman sonrasından kolayca içmenize yardımcı olabilen hafif, lezzetli ve ferah bir aromaya sahip. Patentli Palantinose karbonhidratı içeren bu sporcu içeceği; elektrolit, vitamin ve mineral ilaveli formülü ile öne çıkıyor.

On The Go Electrolyte Hydration

Spor yaparken terle beraber sıvı kaybı yaşanması dehidrasyona zemin hazırlayabiliyor. Spor yapanlara özel ürettiği ürünler ile karşımıza çıkan On The Go Electrolyte Hydration 20 Tablet ise pratik kullanım özelliği ile ön plana çıkan efervesan formunda bulunuyor. Kolay içilebilir ve hafif aroması ile yoğun antrenman veya yarışma sırasında rahatlıkla kullanılabiliyor.

On The Go Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Sporcular için özel olarak üretilen On the Go ürünlerini, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alabilirsiniz. Ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi birçok detaylı bilgiyi de yine online mağazalar aracılığıyla öğrenmeniz mümkün. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Vitaminler.com üzerinden ya da Supplementler’in fiziksel mağazaları aracılığıyla, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top