İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Nocco
Tüm Ürünler

Nocco

Devamını oku »
7 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

NOCCO Nedir? 

Tüm NOCCO ürünleri şekersizdir. Ayrıca ürünler vitamin ve BCAA (zincirli amino asitler) ile zenginleştirilmiştir. NOCCO markasının BCAA’lı içecekleri vitamin açısından da zengin bir içeriğe sahiptir. Bir kutu içecekte beş farklı B vitamini bulunur. Bu ürünlerde folik asit, niasin, biotin, B6 ve B12 vitaminleri yer almaktadır. Ayrıca NOCCO markasının içecekleri D vitamini de içermektedir.

Nocco Ürünleri İçeriği ve Çeşitleri

Markanın ürünlerinde çeşitli amino asitler de yer almaktadır. NOCCO BCAA ürünleri 3000 mg BCAA, 2000 mg lösin, 500 mg izolösin ve 500 mg valin içermektedir. NOCCO BCAA + ürünlerinde ise 5000 mg BCAA, 3333 mg lösin, 833 mg izolösin ve 833 mg valin bulunmaktadır.

NOCCO BCAA ürünlerinin bir kutusunda iki fincan kahveye eşdeğer 180 mg kafein bulunmaktadır. NOCCO ürünlerinin tropikal meyve ve elma aromalarında içecekleri mevcuttur. Spor öncesi ve sonrası içilebilecek bu ürünlerle günde en fazla kutu tüketmeniz tavsiye edilmektedir. NOCCO BCAA içeceklerinin, hamilelik sırasında, emzirirken veya çocuklar tarafından tüketilmesi önerilmez.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top