İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
Tüm Ürünler

Muscle & Fitness

Devamını oku »
137 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Muscle & Fitness Dergisi

İster vücut geliştirme ve power lifting isterseniz crossfit gibi kuvvet antrenmanları ile ilgilenin ya da fitness dünyasına yeni adım atmış olun Muscle & Fitness, her sayfasında sorunlara çözüm üretmeye odaklanır. Daha fazla aktif yaşam talep eden ve nereden başlayacağını bilemeyen herkes için tasarlanır ve yazılır. Modern hayatın hızlı akışında bile kendini ihmal etmeyen, sağlıklı yaşamı hayatın akışına adapte edebilen ve her koşulda aktif kalabilenler için eğitim, beslenme, sağlık, güzellik ve moda konusunda da hizmet odaklı uzman tavsiyeleri sunar.

Muscle & Fitness dergisi okurları, sağlık kulüpleri içinde veya dışında, yaşamlarının her yönüne nüfuz eden ve çabuk adapte olabilecekleri, uygulaması kolay ve pratik bilgilerle yaşam tarzlarında değişiklik yaratacak adımları atabilirler. Muscle & Fitness Dergisi’nde yer alan egzersizler, eğitim programları, diyet ve takviye planı her seviyeden okurun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top