İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Muscle Station
Tüm Ürünler

Muscle Station

Devamını oku »
22 ürün listeleniyor.

Muscle Station Markası

Muscle Station markası Türkiye menşeili bir firmadır. Protein bar üreten Muscle Station markası farklı ürün içerikleri ile her tip tüketiciye hitap eder. Sporseverlerin ister antrenman öncesi ister antrenman sonrası tüketebileceği bu lezzetli atıştırmalıkların içeriklerinde yer fıstığı, Hindistan cevizi, çikolata, yulaf, limon ve karamel gibi aromalar da bulunur. Böylece tüketiciler bu ara öğün seçeneğini kendi damak tatlarına uygun şekilde tercih edebilir.

Muscle Station Bar Çeşitleri

Muscle Station bar çeşitleri aromalarıyla büyük değişiklik gösterir. Çikolatadan yer fıstığına, kekten limona birçok farklı lezzette bileşen protein bar içeriğinde buluşur. Böylece hem yüksek protein alımı sağlanmış olur hem de damak lezzetinden ödün verilmemiş olur. Muscle Station protein bar ürünleri çoklu paketli kutularda toplu ya da tek olarak satılır. Böylece bir kerede aylık protein bar ihtiyacı tek ürünle stoklanmış olur. Muscle Station protein bar ürünleri tekli ambalajlarda da tüketicilerin beğenisine sunulur. Bu şekilde sporseverler merak ettikleri farklı aromalı bir Muscle Station ürününü tekli pakette alarak deneyebilir sonrasında toplu ve avantajlı bir alışveriş yaparak bu beğendikleri ürünü aylık, haftalık yetecek kadar sipariş edebilir. 

Muscle Station Protein Bar İçerikleri

Muscle Station ürün içeriklerinde glikoz bulunmaz, bazı protein bar ürünleri vegan tüketime uygundur. Prebiyotik, mineral ve vitamin içerikli protein barları denemek isteyenlere yönelik ürün seçenekleri mevcuttur. Ürünlerde protein oranı yüksektir ve antrenman önce, sonrası kullanım için kolaylık sağlar. Muscle Station protein bar ürünlerini günde maksimum 2 adet şeklinde tüketmeniz önerilir. Ürünlerin ambalaj ömrü uzundur. Sporcular çantalarında diledikleri yere götürerek, kendilerini aç hissettikleri her an tüketebilirler. Bu açılardan pratik ve avantajlı bir üründür.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top