İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Mhp
Tüm Ürünler

Mhp

Devamını oku »

MHP Markası

MHP markası, hep en iyisine odaklanarak gerçek sonuçlar elde etmek isteyenlerin her zaman yanındadır. MHP kaliteli ham maddelerle ürettiği sporcu gıdalarıyla ve vücut geliştirme yarışmalarına dayanan kökleriyle 1997’den beri her dalda etkin olarak sporculara en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

MHP Ürün Çeşitleri 

MHP ürün içeriklerinde kaliteye verdiği önem sebebiyle kapsamlı araştırmalar yaparak hizmet sunan bir markadır. Bazı ürünleri için, klinik çalışmalar da yapmak isteyen MHP, kalitesini artırmak için üniversitelerle beraber çalışmaktadır. Buna ek olarak, tüketicilerin MHP ürünlerini tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biri de tadıdır. MHP, eşsiz tat bileşenlerine sahiptir ve kullanırken sizlere keyifli bir tüketim deneyimi sunmuş olur. MHP en iyi sonuçları elde etmek için geçtiği doku ve lezzet testleriyle sporcu gıdaları konusunda kendini günden güne geliştiren bir markadır. BCAA, glutamin, CLA gibi sonuç odaklı farklı birçok ürün çeşidiyle sizleri hedefinize bir adım daha yaklaştırır.

MHP Kalite Standartları 

Tüm MHP ürünleri, ABD'de bulunan ve GMP sertifikalı tesislerde, hem yerel hem de uluslararası içerikler temin edilerek üretilmektedir. Belirli MHP ürünleri Informed-Choice, Trusted by Sport sertifikasına sahiptir. MHP ürünleri sporda yasaklı olan tüm maddeler için test edilir ve güvenle kullanıcılara sunulur. Ayrıca MHP ürünleri titiz bir sertifika sürecinden geçmiştir ve üretimde yüksek kalite standartlarına sahiptir.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top