İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Inkospor
Tüm Ürünler

Inkospor

Devamını oku »

Inkospor Hakkında Kısa Bilgiler

Inkospor yaklaşık 25 yıldır hemen hemen bütün Avrupa ülkelerine, ürettiğini ürünlerin tedariğini gerçekleştirmektedir. Inkospor’un Almanya’da bulunan tesislerinde, üretim esnasında tüm ham maddeler kimya, gıda teknolojisi ve mikrobiyoloji analizlerden geçmektedir ve bu sayede ham madde kalitesi oldukça yüksek seviyelere çıkmaktadır.

”Inkospor...Noticeably better!”, yani “Inkospor... Daha iyi ve gözle görülür derecede” anlamına gelen sloganlarının kaynağı da budur. Bu bağlamda, 2015 yılında Almanya ve Avrupa’da, en iyi sporcu gıdası ödülünü, Inkospor markası kazanmıştır.

Inkospor’un Ürün Çeşitliliği

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Inkospor, ürün çeşitliği içerisinde; protein tozları, amino asitler, kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA gibi yağ yakıcılar ve benzeri ürünler bulunmaktadır.

Inkospor’un Öne Çıkan Ürünleri

Inkospor, X-Treme serisine ait ürünler, sporcuların ihtiyaçlarını, maksimum seviyede karşılayabilmek adına üretilmiş ürünlerdir. En bilindik ürünlerinden birisi olan, Inkospor Whey Protein ürünündeki, saf hammade kalitesiyle, yüksek bir emilim ve 5,82 gram gibi yüksek bir miktarda BCAA içeriği sayesinde, kullanıcıların büyük ilgi ve beğenisi toplamaktadır.

Inkospor Nerede Üretiliyor?

Inksospor bütün ürünleri, Nutrichem Diat + Pharma Gmbh firması tarafından, Almanya – Nürnberg’de üretilmektedir.

Inkospor Kalite Sertifikaları

Inkospor bütün ürünlerini, üretim süresi boyunca düzenli ve devamlı olarak kalite kontrollerinden geçirerek piyasaya sunmaktadır. Bu alandaki en önemli sertifika ve kalite kontrolleri ise; GMP, HACCP ve DIN EN ISO 9001 şeklinde gerçekleştirilmektedir. GMP ( Good Mabufacturing Practices) yani, iyi üretim uygulamaları, ürünlerin daha kaliteli hammaddelerle üretilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Inkospor, HACCP  ve ISO sertifikalarıyla birlikte üstün kaliteye sahip bir marka haline gelmiştir.

Inkospor Sponsorları

Inkospor, 2012 yılında İtalya’da düzenlenen bisiklet turnuvasına katılan, İtalyan bisiklet takımı, “Androni Giocattoli”nin sponsorlarından birisi olmuştur.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top