İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
Tüm Ürünler

Inkospor

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Inkospor Hakkında Kısa Bilgiler:

Inkospor yaklaşık 25 yıldır hemen hemen bütün Avrupa ülkelerine, ürettiğini ürünlerin tedariğini gerçekleştirmektedir. Inkospor’un Almanya’da bulunan tesislerinde, üretim esnasında tüm ham maddeler kimya, gıda teknolojisi ve mikrobiyoloji analizlerden geçmektedir ve bu sayede ham madde kalitesi oldukça yüksek seviyelere çıkmaktadır.

”Inkospor...Noticeably better!”, yani “Inkospor... Daha iyi ve gözle görülür derecede” anlamına gelen sloganlarının kaynağı da budur. Bu bağlamda, 2015 yılında Almanya ve Avrupa’da, en iyi sporcu gıdası ödülünü, Inkospor markası kazanmıştır.

Inkospor’un Ürün Çeşitliliği:

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Inkospor, ürün çeşitliği içerisinde; protein tozları, amino asitler, kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA gibi yağ yakıcılar ve benzeri ürünler bulunmaktadır.

Inkospor’un Öne Çıkan Ürünleri:

Inkospor, X-Treme serisine ait ürünler, sporcuların ihtiyaçlarını, maksimum seviyede karşılayabilmek adına üretilmiş ürünlerdir. En bilindik ürünlerinden birisi olan, Inkospor Whey Protein ürünündeki, saf hammade kalitesiyle, yüksek bir emilim ve 5,82 gram gibi yüksek bir miktarda BCAA içeriği sayesinde, kullanıcıların büyük ilgi ve beğenisi toplamaktadır.

Inkospor Nerede Üretiliyor:

Inksospor bütün ürünleri, Nutrichem Diat + Pharma Gmbh firması tarafından, Almanya – Nürnberg’de üretilmektedir.

Inkospor Kalite Sertifikaları:

Inkospor bütün ürünlerini, üretim süresi boyunca düzenli ve devamlı olarak kalite kontrollerinden geçirerek piyasaya sunmaktadır. Bu alandaki en önemli sertifika ve kalite kontrolleri ise; GMP, HACCP ve DIN EN ISO 9001 şeklinde gerçekleştirilmektedir. GMP ( Good Mabufacturing Practices) yani, iyi üretim uygulamaları, ürünlerin daha kaliteli hammaddelerle üretilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Inkospor, HACCP  ve ISO sertifikalarıyla birlikte üstün kaliteye sahip bir marka haline gelmiştir.

Inkospor Sponsorları:

Inkospor, 2012 yılında İtalya’da düzenlenen bisiklet turnuvasına katılan, İtalyan bisiklet takımı, “Androni Giocattoli”nin sponsorlarından birisi olmuştur.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top