İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Hyperice
Tüm Ürünler

Hyperice

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Hyperice Ne İşe Yarar?

Hyperice, sporcuların kaslarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olan cihazlar tasarlar. Hyperice omuz, bel ve çoklu bölge soğuk tedavi ekipmanı ürünleri, buzun cilt ile temasını kesmek için bir valf içinde hava alanı bırakan esnek bir ekipmandır. En iyi sporcular Hyperice ürünlerini kullanıyor olsalar da, şirketin birincil amacı tüm sporseverlere yarar sağlamaktır. Marka, LeBron James ve Blake Griffin gibi ünlü isimlere sattıkları aynı pratik ekipmanları, basketbolda toplayıcı olan, tenis veya koşu yapanlara da ulaştırmayı hedefler. Hyperice ürünlerini sadece profesyonel sporcular değil vücudunu önemseyen herkes kullanır. 200'den fazla okul ve profesyonel spor takımı, sporcuların fitness ve spor eğitimlerinde Hyperice teknolojisini kullanır. 

Hyperice buz tedavisi ekipmanı, NBA oyuncuları tarafından tercih edilen, Blake Griffin ve Kobe Bryant da dahil olmak üzere birçok ünlü ismin güvenle kullandığı ekipmanlar arasında yer alır.

Hyperice Misyonu

Hyperice markasının misyonu, sporcuların iyileşme süresini hızlandırarak, yaralanmayı önlemek ve vücudun daha verimli hareket etme yeteneğini artırarak performansı yükselten bir dizi araç sunmaktır. Tüm Hyperice ürünleri, dünyanın en iyi sporcularının standartlarını karşılayacak şekilde geliştirilmiş ve test edilmiştir.

Hyperice soğuk tedavi ekipmanları atletik iyileşmeyi artırarak, yaralanmayı önleyen ve soğuk uygulama sağlayan bu ürünler, atletik performansı yükseltmeye yönelik olarak tasarlanır. Bu kalibrede bir ürün yelpazesi geliştirmek için, ürünlerin üst düzey standartları karşılaması hedeflenerek, dünyanın en iyi atletleri ve antrenörleri ile işbirliği yapılır. Hyperice’ın hedefi, sporcuların antrenman ve yarışmalarda daha hızlı bir şekilde toparlanması ve vücudu uygun dengede tutarak yaralanmaların önlemesi için kullanabilecek bir dizi araç sağlamaktır. Hyperice, piyasadaki en gelişmiş taşınabilir buz sıkıştırma cihazıdır. Bugün markanın ürünleri dünyadaki en iyi sporcuların birçoğu tarafından kullanılır.

Hyperice tüm ürünlerini mükemmelleştirmek için, dünyadaki en profesyonel atletlerle işbirliği yaparak geliştirmelerine devam eder.   

Hyperice’ın Popüler Ürün Seçenekleri

Hyperice’in soğuk kompres patentli sistemi, buzun soğutma özelliğini uygulandığı anda hemen tedavi edilen bölgeye aktaran kısım ve antimikrobiyal ultra-ince buz hücresinin birleşiminden oluşur. Buz hücresi kapağındaki hava tahliye valfi hava ceplerini serbest bırakarak hassas ve düzgün bir soğuma sağlar.

Hyperice, hem şişmeyi azaltan hem de dokuların iyileşmesini sağlayan kriyoterapi ve kompresyonun faydaları ile son teknoloji bir tasarım sunar. Buz sıkıştırma hattı, önleyici tedavi sağlamak, yaralanmanın iyileşmesini hızlandırmak, kas ve eklem performansını artırmak için buzun gücünü ve kompresyonun anti-enflamatuar özelliklerini kullanan iki bileşenli bir sistemdir.

Hyperice Shoulder Sağ/ Sol Omuz Soğuk Tedavi Ekipmanı, sağ veya sol omuz anatomisine uygun yapısı ile soğuma sağlayan yardımcı bir ekipmandır. Hyperice Utility Çoklu Bölge Soğuk Tedavi Ekipmanı, dirsek, bacak, ayak bileği gibi bölgelerde soğutma sağlayarak toparlanma sürecine yardımcı olur. Hyperice Back Bel Soğuk Tedavi Ekipmanı, bel boşluğuna uygun ve ayarlanabilir özelliğiyle buz uygulama tedavisini kolaylaştırır. Hyperice Fuel Yeniden Kullanılabilir Sentetik Buz ürünü gerçek buza ulaşamadığınız durumlarda kullanabileceğiniz harika bir alternatiftir.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top