İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
Tüm Ürünler

GNC

Devamını oku »
7 ürün listeleniyor.

GNC ve Kalite

Kaliteyi en güçlü yatırımları olarak gören ve standartlarını her daim yüksek tutan GNC ürünleri, insanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerinde ve sporcuların performanslarını geliştirmelerinde ihtiyaç duydukları ürün ve bilgileri kullanıcılarına sunmaktadır. Sporcu ürünlerinin yanı sıra, bitkisel içerikli ürünleriyle vitamin ve mineral destekleri de üreten GNC, kalite bütünlüğünü sürdürebilmek adına sürekli bilimsel araştırmalar yaparak sağlıklı yaşam ürünleri ve özel patentleri ile yenilikçi yapısını korumaktadır. Yeni ürün yaratmadan üretime ve paketleme sürecine kadar bütün aşamalarda yüksek kalite standartlarını uygulayan GNC, tüm ürünlerinde Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recom-mended Daily Allowance) standartlarına uymaktadır.

GNC sporcu proteinleri ve gıda takviyeleri ürünlerinden bazıları; GNC L-Arginine L-Ornithine L-Lysine Kapsül, GNC Ginseng Complex Kapsül, GNC BN Formula Tablet, GNC Women’s Ultra Mega Tablet ve GNC Men’s Arginmaz Tablet’tir.

GNC Gıda Takviyeleri Kullanımı

  • GNC gıda takviyelerinin sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında GNC gıda takviyelerini veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Maksimum fayda için GNC gıda takviyelerini düzenli olarak kullanmanızı öneririz.
  • GNC ürünleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta saklamanızı öneririz.
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top