İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Free
Tüm Ürünler

Free

Devamını oku »

Free Ürünleri

Free ürünleri, kaynak sularından üretilir ve içeriğinde kaliteli ham maddeler mevcuttur. Free ürünlerinin içerisinde bulunan vitamin ve mineraller zengin içerik formülasyonları oluşturur. Free ürünleri öğünlerinde eksta kalori almadan sağlıklı içecekler tüketmek isteyen herkese hitap eder çünkü şeker içermezler. Yoğun iş ve okul temposu sırasında, vitamin ve mineral zengini seçeneklere pratik bir şekilde ulaşmayı sağlayan bir marka olan Free, lezzetli aromalarla kullanıcılarıyla buluşur.

Free Kalite Standartları

Free markasının tüm ürünleri ISO 9001, 22000, GMP ve Helal sertifikalı tesislerde üretilmiştir. Free, kalite ve güvence standartlarına uygun ürünleri ile tüketicilere hizmet eden bir markadır. Free ürünlerinde alanında dünyanın en iyileri arasında yer alan Firmenich marka aroma çeşitleri kullanılmıştır. Ürünler şeker içermemektedir. Free ürünlerinde tatlandırıcı mevcuttur. Free ürünlerinden en kaliteli ham maddeler kullanılmış zengin içerik formülasyonları sunulmuştur.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top