İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Dymatize
Tüm Ürünler

Dymatize

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Dymatize Hakkında Kısa Bilgiler:

Dymatize Nutrition 1994’ten beri sporcu ürünlerini tedarik etmektedir. Bu sektörde başarılı olmanın en önemli parçalarından birinin güven olduğunu bilen Dymatize Nutrition bu güveni sporculara özel bir şekilde uyguladıkları kalite kontrol testleri ile sağlamaktadırlar.

Bugüne kadar 250’den fazla farklı ürün üretmiş olan Dymatize Nutrition, özellikle protein tozları kategorisinde sektörün başarılı firmalarından birisidir. Dymatize bu başarısını 2013 yılında Dymatize Iso 100 ürünü ile her yıl düzenlenen “2013 Yılının en iyi İzole Protein Tozu” yarışmasını kazanarak tescillemiştir. Dymatize Nutrition ürünlerinde hiç bir Doping ve Domuz katkı maddesi bulunmamaktadır.

Dymatize Ürün Çeşitliliği:

Dymatize Nutrition protein tozları ve gainer ürünleri ile tanınır. Fakat, pre-workout, amino asit, kreatin, l-karnitin, glutamin ve bcaa kategorilerinde de ürünleri vardır.

Dymatize Öne Çıkan Ürünleri:

Dymatize Nutrition’ın en iyi bilinen ürünü Iso 100 adlı 100% whey proteinidir. Her alanda çok başarılı ve kaliteli bir whey protein ürünüdür. Dymatize Iso 100 ürünü ile bodybuilding.com’un her yıl düzenlediği “2013 Yılının en iyi İzole Protein Tozu” yarışmasını kazanmıştır. Dymatize’ın Super Mass Gainer ürünü de kilo almak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Dymatize Micronized Glutamine ise antrenman sonrası ve sırasında alınan glutamin ürünleri içinde çok başarılıdır.

Dymatize Nerede Üretiliyor:

Dymatize Nutrition, ürünlerini Teksas eyaletinin Dallas şehrinde bulunan fabrikalarında üretmektedir. Dymatize, tüm üretimlerini sahiplenmeleri dışında 3 farklı araştırma laboratuvarı, 4 kalite kontrol laboratuvarı ve hatta kendilerinin araştırma yaptığı tat laboratuvarlarına sahiptirler.

Dymatize Kalite Sertifikaları:

Tüm Dymatize ürünleri “Informed-Choice Trusted by Sport” sertifikasını almıştır. Kendi üretimleri sonunda 3 gün boyunca kalite kontrolünden geçen ürünler sonrasında sadece müşteriye ulaşır.

Dymatize Sponsorları:

Dymatize Nutrion’ın takımında sponsor olduğu 24 tane profesyonel vücut geliştirici atlet bulunmaktadır. Bu kişilerin arasında “IFBB Pro Bodybuilder” ve “USA National Freestyle Wrestling Champion” olan Andy Haman vardır. Dymatize Nutrition uzun bir süre boyunca 2 kere bayan figürde Olympia yarışmasını kazanan Erin Stern’e sponsor olmuştur. Dymatize Nutrition, sponsorluğundaki atletlere ürün geliştirme sürecinde danışmaktadır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top