İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Cyto Sport
Tüm Ürünler

Cyto Sport

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Cyto Sport Hakkında Kısa Bilgiler:

Cyto Sport’un 4 farklı markasının hepsi farklı gündelik ve spor ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Muscle Milk markası Stephen Curry gibi önemli sporculara sponsordur ve bu ürün grubunun amacı her insanın uygun bir fiyatta, kullanışı kolay, tadı güzel ve kaliteli olan bir protein kaynağına ulaşabilmesidir. Cyto Sport Monster Series markaları ise daha çok MMA ve vücut geliştirme yapan kişilere hitap eder ve daha yoğun protein kaynağı olan ve enerji ürünlerine sahiptir. Cytomax serileri ise 1998’de ilk çıkardıkları ürün gurubudur. Bu ürünler bisikletçi ve dayanıklılık sporcularına hitap eder, daha çok enerji kazandırmak ve rehidrasyon amaçları vardır.

Cyto Sport Ürün Çeşitliliği:

Muscle Milk serisi, hazır protein içecekleri, whey protein, gainer ürünlerinden oluşmaktadır.
Cyto Sport Monster serisi, Monster Protein, Monster Milk, Monster Mass, Monster Pump ve Monster Amino gibi ürünleri barındırır ve diğer ürünlere göre daha çok sporcu ağırlıklıdır.
Cytomax serisi, Cyto Sport’un daha çok dayanıklılık atletlerine hitap eden markasıdır. Cytomax ürünleri daha çok kompleks karbonhidrat ve enerji ürünlerinden oluşmaktadır.
Cyto Sport, CytoSport’un kendi adını verdiği serisidır ve kreatin, glutamin vb diğer ürünleri de içermektedir.

Cyto Sport Ürünleri:

Cyto Sport’un özellikle protein ve gainer ürünleri öne çıkmaktadır. Muscle Milk Protein, protein almak için çok iyi bir seçenek olmakla birlikte, Muscle Milk Gainer da  iyi bir gainer seçeneğidir. Cyto Sport’un Monster Milk ve Monster Amino ürünleri de çok tercih edilen ürünlerdir. Cyto Sport Cytomax ve diğer Cytomax ürünleri ise dayanıklılık sporlarına yatkın, enerji ihtiyacı olan bireyler için harika tercihlerdir.

Cyto Sport Nerede Üretiliyor:

Cyto Sport ürünleri Benicia, Kaliforniya’da bulunan 14,000 m2‘lik tesislerinde üretilmektedir.

Cyto Sport Kalite Sertifikaları:

Cyto Sport kendi tesislerinde en üst kalite standartları ile üretim yapmaktadır. 2007’de NSF sertifikalarını almışlardır.

Cyto Sport Sponsorları:

Cyto Sport’un her farklı serisi kendi ürün dallarındaki önemli sporculara sponsordur. Muscle Milk dünyanın en iyi basketbolcularından Stephen Curry’e sponsordur. Ayrıca 125 adet üniversite spor takımı Muscle Milk ürünlerini kullanmaktadır. Cyto Sport Monster serisi ise Chris Weidman ve MMA Power Fitness’a sponsordur. Cytomax serisi Matty Reed, Ryan Hall, Sara Hall gibi dayanıklılık sporu atletlerine sponsordur. Ayrıca bireysel olarak da şirket Shaquille O'neal, Dan Uggla, Andre Johnson ve Trey Canard gibi pek çok ünlü atlet ve sporcunun da resmi sponsoru konumundadır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top