İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Cellucor
Tüm Ürünler

Cellucor

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Cellucor Hakkında Kısa Bilgiler:

Cellucor “Sonuçlar Önemlidir” ("Results Matter") mottosuyla 2002’de başlamıştır ve hızlıca dünyada en iyi bilinen supplement şirketlerinden biri olmuştur. Teksas’ın Bryan şehrinde bulunan Cellucor, özellikle Cellucor C4 ürünü ile 2010’dan beri internette bir çok ödül almıştır.

Cellucor Ürün Çeşitliliği:

En iyi bilinen Cellucor C4 ürünleri dışında, Cellucor Cor-Performance Whey, Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA ve Cellucor Super HD en pöpüler ürünleri arasındadır.

Cellucor Öne Çıkan Ürünleri:

Whey Proteinler arasında Cellucor Cor-Performance Whey özellikle tadı ile öne çıkan, oldukça iyi besin değerleri olan bir üründür. En başarılı ve en çok bilinen ürünleri olan Cellucor C4, 2013 ve 2014 yıllarında “en başarılı pre-workout” ödülünü almıştır. Başarılı diğer bir ürünleri ise Cellucor Super HD, bu yağ yakıcısı da 2012 de en başarılı yağ yakıcısı ödülü almıştır.

Cellucor Kalite Sertifikaları:

Dünyanın her yerinde en üst kalite standartları ile üretim yapar. Tüm ürünleri GMP sertifikası olan fabrikalarda üretilirler.

Cellucor Sponsorları:

Müşteri kitlesine marka elçileri ve sponsor olduğu kişiler üzerinden ulaşıyor. Bu yüzden sponsorlarını çok dikkatli bir şekilde seçiyor. Jen Jewell, Craig Capurso ve daha önce Mr. Universe seçilmiş Calum Von Moger, Cellucor’un sponsor olduğu atletler arasındadır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top