İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
Tüm Ürünler

BSN

Devamını oku »
14 ürün listeleniyor.

BSN Hakkında Kısa Bilgiler

BSN, 2011 yılında dünyanın en büyük protein ham maddesi üreticilerinden biri olan ve aynı zamanda Optimum Nutrition markasınında sahibi olan Glanbia tarafından satın alınmıştır.

BSN, Glanbia markasının alt markası olarak hizmet vermektedir. Glanbia, İrlanda asıllı ve 32 ülkede operasyonu bulunan, performans besinleri ve içerikleri grubudur. Glanbia sporcu besinleri; peynir, süt ve süt ürünleri ve vitamin & mineral ürünlerinde market öncüsüdür. Spor ürünlerinde Optimum Nutrition, Nutramino, BSN ve ABB markaları ile çok büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Amerika tek başına dünyadaki en büyük market olmasına rağmen, yakın dönemde yaptıkları açılımlar ile tüm dünyaya da servis vermeye çalışmaktadırlar.

BSN Ürün Çeşitliliği ve Öne Çıkan Ürünleri

BSN’ın ürün yelpazesi çok geniştir. Sporcular ve protein ihtiyacı olan kişiler için günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri vardır. Örneğin; BSN Syntha-6 Isolate Protein, izole özelliği ile yağ, şeker oranları sıfıra yakın ve farklı protein içerikleri ile uzun süreli bir protein kaynağı oluşturmaya yardımcı olabilmektedir. BSN Syntha-6 Protein Tozu ise antrenman öncesi ve sonrası günlük protein ihtiyacını karşılarken aynı zamanda ara öğün olarak da kullanılabilen bir üründür. BSN Syntha-6 protein ürünleri, adından da anlaşılabileceği üzere 6 farklı protein kaynağından yapılır ve bu sayede gün boyunca vücudunuzu besler. Ayrıca; amino asit, yağ yakıcı, protein bar gibi ürünleri de vardır. Pre-workout ürünü olan BSN N.O.-Xplode ise dünyada kendini kanıtlamış, çoğunlukla spor öncesi kullanılan bir üründür.

BSN Genel Merkezi

İrlandalı sektör devi Glanbia tarafından satın alınmış olsa dahi, merkezleri Boca Raton Florida’ da yer alıyor. 2001’de Delray sahili Florida’da küçük bir mağazada başlayan şirket, hala köklerinden kopmamış durumdadır.

Kalite Sertifikaları

BSN’in sahibi Glanbia, en yüksek standartlar ile üretim yapar. HACCP sistemini kullanan ve aynı zamanda ISO sertifikasına da sahip üstün kaliteli bir markadır.

Kazandığı Ödüller

Son 6 yılda 30’dan fazla ödül alan BSN aynı zamanda 2008 ve 2009 da sektörü için ’Yılın Markası’’ ödülünü almıştır.

Sponsorları

BSN bodybuilding, MMA, physique ve cross training dallarında sporculara sponsordur. Örneğin iki kere Mr. Olympia şampiyonu Flex Lewis’e sponspor olmuştur. Ayrıca India Paulino, Roelly Winklaar, Ryan Hughes ve Vitor Belfort gibi önemli isimlere de sponsordur.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top