İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir

 › 

Tüm Ürünler

BSN

Devamını oku »
BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr Güç ve Performans
BSN
BSN Amino X 435 Gr Kompleks Amino Asit
BSN
BSN Syntha-6 Edge 1870 Gr Kompleks Protein
BSN
BSN Syntha-6 Edge 780 Gr Kompleks Protein
BSN
Bsn Noxplode 2.0 1080 Gr Güç ve Performans
BSN
BSN NO-Xplode XE Edge 18 Gr Saşe Güç ve Performans
BSN
Bsn DNA L-Carnitine 500 Mg 60 Tablet Karnitin (L-Carnitine)
BSN
BSN DNA Series Creatine 216 Gr Kreatin Monohidrat
BSN
Bsn Syntha-6 1320 Gr Kompleks Protein
BSN

BSN Hakkında Kısa Bilgiler:

BSN, Glanbia markasının alt markası olarak hizmet vermektedir. Glanbia, İrlanda asıllı ve 32 ülkede operasyonu bulunan, performans besinleri ve içerikleri grubudur. Glanbia sporcu besinleri; peynir, süt ve süt ürünleri ve vitamin & mineral ürünlerinde market öncüsüdür. Spor ürünlerinde Optimum Nutrition, Nutramino, BSN ve ABB markaları ile çok büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Amerika tek başına dünyadaki en büyük market olmasına rağmen, yakın dönemde yaptıkları açılımlar ile tüm dünyaya da servis vermeye çalışmaktalardır.

BSN Ürün Çeşitliliği ve Öne Çıkan Ürünleri:

BSN’ın ürün yelpazesi çok geniştir. Sporcular ve protein ihtiyacı olan kişiler için günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri vardır. Örneğin; BSN Syntha-6 Isolate Protein, izole özelliği ile yağ, şeker oranları sıfıra yakın ve farklı protein içerikleri ile uzun süreli bir protein kaynağı oluşturmaya yardımcı olabilmektedir. BSN Syntha-6 Protein Tozu ise antrenman öncesi ve sonrası günlük protein ihtiyacını karşılarken aynı zamanda ara öğün olarak da kullanılabilen bir üründür. BSN Syntha-6 protein ürünleri, adından da anlaşılabileceği üzere 6 farklı protein kaynağından yapılır ve bu sayede gün boyunca vücudunuzu besler. Ayrıca; amino asit, yağ yakıcı, protein bar gibi ürünleri de vardır. Pre-workout ürünü olan BSN N.O.-Xplode ise dünyada kendini kanıtlamış, çoğunlukla spor öncesi kullanılan bir üründür.

BSN Genel Merkezi:

İrlandalı sektör devi Glanbia tarafından satın alınmış olsa dahi, merkezleri Boca Raton Florida’ da yer alıyor. 2001’de Delray sahili Florida’da küçük bir mağazada başlayan şirket, hala köklerinden kopmamış durumdadır.

Kalite Sertifikaları:

BSN’in sahibi Glanbia, en yüksek standartlar ile üretim yapar. HACCP sistemini kullanan ve aynı zamanda ISO sertifikasına da sahip üstün kaliteli bir markadır.

Kazandığı Ödüller:

Son 6 yılda 30’dan fazla ödül alan BSN aynı zamanda 2008 ve 2009 da sektörü için ’Yılın Markası’’ ödülünü almıştır.

Sponsorları:

BSN bodybuilding, MMA, physique ve cross training dallarında sporculara sponsordur. Örneğin iki kere Mr. Olympia şampiyonu Flex Lewis’e sponspor olmuştur. Ayrıca India Paulino, Roelly Winklaar, Ryan Hughes ve Vitor Belfort gibi önemli isimlere de sponsordur.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top