İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Bellis
Tüm Ürünler

Bellis

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Bellis Activewear Ürün Çeşitliliği

Bellis Activewear’ın ürünlerinin baş rolünde, markanın kendi özel tasarımı olan yumuşak dokulu, terletmeyen ve hemen kuruyan özel kumaşlar bulunmaktadır. Bellis Activewear, yüksek kaliteli, nefes alan ve markaya özel tasarlanmış bu likralı kumaşları ve rahat kesimleri ile spor salonundan günlük hayata, stilinden ödün vermeden geçiş yapabilmek isteyen tüm sporseverleri hedeflemektedir. Konforun yanı sıra kadın vücudunu en güzel şekilde göstermeyi, maksimum hareket kolaylığı sağlamayı ve tasarımlarının içinde kullanıcısının rahat hissetmesini amaçlayan Bellis Activewear, spor salonundan sahil yürüyüşlerine, dağ ve çadır kamplarından pazar kahvaltılarına hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ürünler tasarlamaktadır.

Aktif giyimi kendine has tasarım kodları ve marka tarafından özel olarak üretilmiş kumaşları ile yeniden tanımlayan Bellis Activewear, hem spor salonunda hem de gündelik hayatta kullanıma uygun tayt, spor sutyeni, sweatshirt ve bluz tasarımları ile tüketiciye ulaşmaktadır.

Bellis Activewear Ürün Özellikleri

Yumuşak dokulu, terletmeyen, hemen kuruyan, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü kumaştan üretilen Bellis Activewear sporcu kıyafetleri, maksimum hareket kolaylığı sağlayacak ve kadın vücudunu en güzel haliyle gösterecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Nefes alan kumaşları, rahat kesimleri ve şık tasarımları ile hem spor salonunda hem de salonun dışında rahatlıkla kullanılabilir.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top