İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Atkins
Tüm Ürünler

Atkins

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Dr. Atkins Diyeti Hakkında Kısa Bilgiler:

Dr. Atkins’in diyet programı, günümüzde ki en popüler zayıflama yöntemlerinden biridir. Bu programın zayıflamaya yaklaşımı sadece beslenme konusunda değil tüm yaşam biçiminde bir değişiklik yapmanızı sağlar. Diğer yaşam tarzı değişikliklerinin aksine, Dr. Atkins’in diyet programını sevdiğiniz yiyeceklerle doldurabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Dr. Atkins diyeti çoğu kişiye çok zor gelmemektedir. Dr. Atkins’in progamının genel amacı diyetinizdeki karbonhidratları azaltmaktır. Bu sayede vücudunuz enerji için daha çok yağ depolarını kullanacaktır.

Atkins’in Ürün Çeşitliliği:

Atkins’in ürün yelpazesi protein barları, protein shake’leri, yüksek proteinli donmuş öğünler ve yüksek proteinli şekerlerden oluşmaktadır. Atkins’in tüm ürünlerinin tatları marketteki diğer ürünlere göre üst düzeydedir. Yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünler protein içeriği ve güzel tatları sayesinde beğenilmektedir.

Atkins’in Öne Çıkan Ürünleri:

Atkins’in başarılı ürünleri arasında Endulge Chocolate Coconut Bar adlı düşük şeker ve yağ oranına sahip ancak tadı çok beğenilen bir ürünü vardır. 

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top