İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Atkins
Tüm Ürünler

Atkins

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Dr. Atkins Diyeti Hakkında Kısa Bilgiler:

Dr. Atkins’in diyet programı, günümüzde ki en popüler zayıflama yöntemlerinden biridir. Bu programın zayıflamaya yaklaşımı sadece beslenme konusunda değil tüm yaşam biçiminde bir değişiklik yapmanızı sağlar. Diğer yaşam tarzı değişikliklerinin aksine, Dr. Atkins’in diyet programını sevdiğiniz yiyeceklerle doldurabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Dr. Atkins diyeti çoğu kişiye çok zor gelmemektedir. Dr. Atkins’in progamının genel amacı diyetinizdeki karbonhidratları azaltmaktır. Bu sayede vücudunuz enerji için daha çok yağ depolarını kullanacaktır.

Atkins’in Ürün Çeşitliliği:

Atkins’in ürün yelpazesi protein barları, protein shake’leri, yüksek proteinli donmuş öğünler ve yüksek proteinli şekerlerden oluşmaktadır. Atkins’in tüm ürünlerinin tatları marketteki diğer ürünlere göre üst düzeydedir. Yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünler protein içeriği ve güzel tatları sayesinde beğenilmektedir.

Atkins’in Öne Çıkan Ürünleri:

Atkins’in başarılı ürünleri arasında Endulge Chocolate Coconut Bar adlı düşük şeker ve yağ oranına sahip ancak tadı çok beğenilen bir ürünü vardır. 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top