İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Amix
Tüm Ürünler

Amix

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Amix Hakkında Kısa Bilgiler:

Amix bcaa, et proteini ve karbonhidrat ürünleriyle dikkat çeker ve pazardaki en kaliteli et proteini ürünlerinden birini üretmektedir. Ürünlerini her zaman yüksek kalite ve uygun performans ile tüketiciye sunmaya çalışmaktadır.

Amix’in Ürün Çeşitliliği:

Amix’in geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Protein tozları: Amix protein tozları kategorisinde Monster Beef Hydrolyzed, Monster Whey, Anabolic Masster, Iso Prime CFM, Night Pro Elite ve Predator gibi ürünler bulunmaktadır.

Karbohidratlar: Amix karbonhidratlar kategorisinde Carbojet Basic Gainer ve Vitargo Load gibi daha çok gainer ağırlıklı ürünler sunmuştur.

Yağ Yakıcılar: Amix’in yağ yakıcı ürünlerinde Carniline Liquid ve Carniline Kapsül ürünlerini bulabilirsiniz.

Amino Asitler: Amino asitler grubunda BCAA Gold, Maximum Gh ve Amino Liquid Leu Core gibi iyileşme sürecinde yardımcı olucak ürünler bulabilirsiniz.

Vitamin ve Mineraller: Amix’in günlük vitamin ve mineral ihtiyacı için ürettiği Tribu-Zma, Maximum Gh ve Daily One gibi ürünler bulabilirsiniz.

Amix’in Öne Çıkan Ürünleri:

Amix’in öne çıkan ürünleri arasında bulunan BCAA Gold, 2:1:1 lik BCAA oranı ile sporcuların günlük amino asit ihtiyacını karşılıyabilir. Amix’in Monster Beef Hydrolized Protein ürünü ise çok tercih edilen et proteinlerinden biridir. Monster Beef Hydrolized Protein yüksek et proteini ve amino asit değerleri sayesinde öne çıkar ve ürünün yağ oranı çok düşüktür.

Amix Nerede Üretiliyor:

Amix ürünleri İngiltere’de üretilmektedir. Fabrikalarını Avrupa’nın en yenilikçi teknolojik alt yapısı ile donatmışlardır.

Amix Sponsorları:

Amix’in 12 kişilik bir atlet takımı bulunmaktadır. Amix’in sponsor olduğu kişiler aralarından en ünlüsü Arnold Classic Europe 2014 1.si, Mr.Olympia 2014 4.sü ve başka 10 larca vücut geliştirme başarısı olan Dennis Wolf’tur. Amix’in takımında Nikola Weiterová’da bulunmaktadır. Nikola Weiterová IFBB European Championship’te birincilik kazanmış başarılı bir bayan vücut geliştiricidir. 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top