İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. All Stars
Tüm Ürünler

All Stars

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

All Stars Hakkında Kısa Bilgiler:

“Etkili Sporcu Besinleri” sloganıyla hareket eden All Stars firması ürünlerini Almanya’da üretmektedir. Geliştirdikleri üstün ve ileri seviye teknolojileri sayesinde, kullancıların yüksek performans elde edebilmesini ve hızlı bir toparlanma süreci geçirmelerini hedeflemektelerdir.

All Stars’ın Ürün Çeşitliliği:

All Stars firmasının; protein tozu, amino asit ve performans ve güç artışı sağlamaya yardımcı olan ürün kategorilerinde, birçok ürün çeşidi bulunmaktadır.

All Stars’ın Öne Çıkan Ürünleri:

All Stars firmasının en çok dikkat çeken ve tercih edilen ürünlerinin başında “All Stars %100 Whey Protein” ve “All Stars Amino Tropin” gelmektedir. Özellikle ileri seviye sporcuların tercih ettiği “Amino Tropin” ürünü, kullanıcıların hem kas kütlelerini arttırmaya hem de antrenmanları esnasında performanslarını arttırmaya yardımcı olmaktadır.

All Stars Sponsorları:

All Stars markası, birçok ünlü sporcu ve atletin sponsorluğunu gerçekleştirmektedir. Bu isimlere örnek vermek gerekirse:

  • Markus Rühl
  • Barbora Benesova
  • Eva Birkenholz
  • Stefanie Brazerol
  • Ünsal Yüksel
  • Victor Iberg
  • Kim Angel
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top