100% orjinal ürün garantisi
Telefon numaramız 444 1 FIT - 444 1 368
Sepetim (0)
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Kapat

BANA ÖZEL ÜRÜNLERİ GETİR

Garanti ve İade Koşulları

Almis oldugunuz ürünü, ambalajini açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldiginiz sekli ile iade edebilirsiniz. Aldiginiz ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, musterihizmetleri@supplementler.com adresine ürün fatura numarasi ve siparis numaranizi içeren bir e-posta atmaniz gerekmektedir. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediginizi kisaca açiklamaniz beklenmektedir. Supplementler.com bu e-postayi aldiktan sonra ürünü nereye ve nasil iade edeceginizi size bildirecektir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediginiz ürünü orijinal ambalajina koyarak herhangi bir kargo sirketi vasitasiyla veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda hangi kargo sirketi vasitasiyla teslim ettiginizi bize musterihizmetleri@supplementler.com adresinden bildirmeniz gerekmektedir. Sevkiyat sirasinda zarar gördügünü düsündügünüz paketleri teslim aldiginiz firma yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis oldugunuzun varsayildigini unutmayiniz.

 

Üründe ve ambalajinda herhangi bir açilma, bozulma, kirilma, tahrip, yirtilma, kullanilma ve sair durumlari tespit ettigi hallerde ve ürünün müsteriye teslim edildigi andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez. Ürünlerimiz reçete veya doktor onayı gerektirmez, %100 orijinaldir.
Ürünlerimiz gıda takviye ürünleridir ve reçeteyle hazırlanan terkip maddeleri içermez.
Firmamız ilaç satışı yapmamaktadır. Beslenme ürünlerimiz ilaç değildir, doping maddeleri içermez ve Türkiye'de reçetesiz satışı serbesttir.
Ürünlerimiz Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca onaylıdır.

Inveon.com.tr