İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
Tüm Ürünler

Grenade

Devamını oku »
Grenade 50 Calibre Pre-Workout 50 Servis
Grenade 50 Calibre Pre-Workout 50 Servis Güç ve Performans
Grenade
Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Grenade Shaker 600 ML
Grenade Shaker 600 ML Shaker - Karıştırıcı
Grenade
Grenade Thermo Detonator 4 Kapsül
Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 250 Gr
Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate 1816 Gr
Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 500 Gr
Grenade BCAA 8:1:1 150 Kapsül
Grenade Carb Killa Protein Bar 60 Gr
Grenade Bahar Kampanyası
Grenade Bahar Kampanyası Kompleks Protein
Grenade
Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate 35 Gr
Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr
Grenade 2016 Bahar Kampanyası
Grenade 2016 Bahar Kampanyası Kompleks Protein
Grenade
Grenade 50 Calibre + Grenade Thermo Detonator + Supplementler Shaker
Grenade Carb Killa Protein Bar 60 Gr 12 Adet
Grenade Creatine + Glutamine + BCAA + T-Shirt Kampanyası
Grenade Limited Edition Fit T-Shirt Siyah
Grenade Defend BCAA 345 Gr

Grenade Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler:

Grenade Nutrition sektöre 5 yıl önce katılmıştır ve tek ürünü Grenade Thermo Detonator ile büyük bir ilgi toplamıştıt. Grenade 2010 yılından günümüze kadar geçen bu kısa sürede 100’den fazla ülkeye açılmıştır. Profesyonel atlet, fitness meraklısı ve ordu çalışanları tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır. Grenade’in değişik tasarımları ve güçlü formüllerine borçlu olduğu başarısı sayesinde günümüzde 16’dan fazla ürünü satışa sunmaktadır. Grenade 2010 yılında, Alan ve Juliet Barratt çifti tarafından bir aile işi gibi kurulmuş olsa da, 2014’te Grovepoint Capital tarafından büyük bir yatırım alan Grenade gelecekte bir sürü yeni ürün ile karşımıza çıkabilir.

Grenade Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Grenade Nutrition pre-workout ve yağ yakıcı ürünlerinden dolayı tanınmakta olsa da, yeni çıkardıkları protein tozu da büyük ilgi görmüştür. Enerji veren ürünlerde uzmanlaşan Grenade markası ürettikleri ürünlerin içeriklerinin yanı sıra, ürünler için geliştirilmiş olan olağan dışı ambalajlar ile sporcuların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Grenade Nutrition Öne Çıkan Ürünleri:

Grenade Nutrition kreatif paketlemesi ve etkili ürünü Grenade Thermo Detonator ile bilinir. Grenade Thermo Detonator 2012’den beri tek başına 6’dan fazla en iyi yağ yakıcı ödülü almıştır ve en iyi yağ yakıcılardan biri olarak görülür. Grenade 50 Calibre adlı pre-workout ürünleri de çok yoğun ilgi görmüştür ve 2012 yılında “Pre Workout of the Year” ödülünü almıştır. Grenade 50 Calibre kompleks bir amino asit olmakla birlikte uyarıcı içeriğe sahiptir ve spor öncesi enerji için idealdir. Grenade daha çok enerji veren ürünleri ile bilinse de, Grenade Hydra 6 Premium Protein adlı protein tozları da öne çıkanlardan ürünlerindendir. Grenade Hydra 6 Premium Protein %50 İzole Whey ve %50 Micellar Kazein içerir, bu sayede hem kısa süre içinde hem de bütün gün boyunca sizi besleyen bir protein tozu olarak yoğun ilgi görmektedir.

Grenade Nutrition Nerede Üretiliyor ?

Grenade Nutrition ürünlerinin büyük bir kısmı Ingiltere’de üretilmektedir. Grenade Nutrition ürünleri hiçbir Doping ve Domuz Katkı maddesi içermemektedir.

Grenade Nutrition Sponsorları:

Grenade Nutrition’ın dünya klasmanındaki 11 kişilik atlet, vücut geliştirme, dayanıklılık sporcuları ve fitness modelleri takımı bulunmaktadır. Grenade’in ekibinde, Muscle & Fitness dergisi Türkiye ve Muscle & Body Magazine Amerika sayılarına çıkan Türk asıllı Melih Cologlu bulunmaktadır. Grenade Nutritin ayrıca daha önce orduda çalışmış asker ve atletlere de sponsordur. Bu atletler arasında British Novice Musclemania yarışmasını kazanan ve 7 sene Irak’ta görev yapmış Jamie Alderton da bulunmaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top