İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir

Supplementler.com Müşterileri Ücretsiz Spor Yapıyor!

SPORCARD NEDİR?

Sporcard spor salonlarının fitness alanlarına hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapabileceğiniz bir sistemdir, aynı zamanda crossfit gibi salonları da deneyimleyebilirsiniz. Dilediğiniz bölgede, istediğiniz spor salonuna tek bir üyelik ile check-in yapabilirsiniz.

Sporcard hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın!


NASIL ÇALIŞIR?

Supplementler.com’dan yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde kazanacağınız 1 Aylık Sporcard Premium Üyeliği ile sporcard.com web sitesine kayıtlı spor salonlarında sınırsızca spor yapıp, Sporcard’ın avantajlı dünyasını keşfetmiş olacaksınız!


KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

 1. Kampanya, 17.12.2018 14:00'da başlayacak ve 28.02.2019 tarihinde saat 23:00’da sona erecektir.
 2. Kampanya sadece İstanbul ili için geçerlidir.
 3.  www.supplementler.com üzerinden ve İstanbul Supplementler.com mağazalardan 400TL ve üzeri alışveriş yapanlar yalnızca 1 adet 1 aylık Premium Sporcard üyeliği kazanacaktır.
 4. Üyelikten yararlanmak isteyen müşteriler, alışverişlerinden sonra www.sporcard.com sitesine üye olarak gerekli adımları izleyecek ve alışverişleri sonunda kendilerine verilmiş olan indirim kodunu girecektir.
 5. İndirim kodu 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir ve Premium Sporcard üyeliği başlatıldığı tarihten itibaren 1 ayı kapsar.
 6. www.supplementler.com ‘un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.  www.supplementler.com ‘nin kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
 7. Kazanılan üyelik, başkasına devredilemez ve/veya üyeliğin nakit karşılığı talep edilemez.
 8. 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz.
 9. Müşteri’nin www.supplementler.com dan aldığı ürünleri iade etmesi durumunda eğer müşteri Sporcard üyeliğinden faydalanmamışsa ilgili üyelik derhal iptal edilecektir. Müşteri’nin Sporcard üyeliğini kullanmış olması durumunda ise premium üyelik bedeli olan 149TL müşterinin kredi kartından tahsil edilecektir.
 10. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 11. Kampanya Supplementler.com'un Mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Diğer Kampanyalı Ürünler

Tüm Kampanyalı Ürünler

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top