İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir

Evde Spor Kampanyası

Evde spor yapmak, tüm dünyanın home office çalışmak durumunda kaldığı bugünlerde oldukça popülerleşmeye başladı. Spor salonlarının ve ofislerin kapanması neredeyse herkesi hareketsiz bir yaşama doğru sürüklerken sporcular evde antrenman programlarını hazırlamaya başladı bile! Biz de hareketsizliğe hayır diyor, herkesi evde spor yapmaya davet ediyor ve #formdakal diyoruz! Çünkü evde verimli spor yapmak mümkün! Vücut ağırlığı ve evde kullanılabilecek fitness aletleri ile evinde de tıpkı salondaymış gibi egzersiz yapabilir, form tutabilirsin. 

Nereden başlayacağını bilmiyorsan evde yapılacak spor hareketleri için internetten araştırma yapabilir, kendine uygun evde spor programı hazırlayabilirsin. Antrenmanlarında farklı bölgelere odaklanmanı, tüm vücut çalıştıran egzersizleri es geçmemeni öneririz. 

Evde egzersiz yaparken verimi korumak, kas gelişimini ve yağ yakımını desteklemek için sana yardımcı olabilecek sporcu gıdalarını da bu dönemde unutmamalısın. Formunu evdeyken de korumana yardımcı olacak ürünleri senin için sıraladık!

#formdakal 

Diğer Kampanyalı Ürünler

Tüm Kampanyalı Ürünler
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top