İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir

Efsane İndirim Günleri Devam Ediyor!

Supplementler Efsane Cuma İndirimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Supplementler.com efsane Cuma indirimleri fırsatlarına hemen göz atın! Birçok sporcu supplement ürünü markasında yapılan bu yüksek indirim avantajlarını incelemeye başlayabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Devamını oku

Supplementler Efsane Cuma İndirimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Supplementler.com efsane Cuma indirimleri fırsatlarına hemen göz atın! Birçok sporcu supplement ürünü markasında yapılan bu yüksek indirim avantajlarını incelemeye başlayabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Black Friday Nedir?

Black Friday, Kara Cuma ismini almadan çok önce yoğun bir alışveriş günü olarak bilinirdi. Kara Cuma, Şükran Günü'nden sonraki alışveriş gününe verilen isimdir. 1950'lerde insanlar Şükran Günü'nden bir gün sonra dört günlük bir hafta sonu geçirmek için hasta olarak gösterip, işlerinden izin alıyorlardı. Bu çılgın indirimlerin yapıldığı gün, mağazalar çok geç saatlere kadar açık olduğundan herkes alışveriş yapıyor yılbaşına hazırlanıyordu. İşletmeler kimlerin yasal olarak hasta olduğunu tespit etmeye çalışmak yerine, o günü başka bir ücretli tatil olarak, takvimlerine ekledi.

Ayrıca Kara Cuma teriminin ilk kullanımı tatil alışverişine değil finansal bir krize işaret ederdi. ABD altın piyasasının 24 Eylül 1869'daki çöküşü bu sıfatın kullanılmasına neden oldu. Bu yoğun alışveriş gününün ve yüksek indirimlerin Kara Cuma adıyla anılmasının bir başka nedeni de

alışveriş hacminin kontrol edilemez şekilde büyümesine dayanır. Philadelphia şehir merkezinde yaşanan alışveriş kargaşasını tarif etmek için gazetelerce kullanılan Kara Cuma, Türkiye’de efsane Cuma veya şahane Cuma indirimleri şeklinde duyurulmaktadır. Ülkemizde çoğu markanın yaptığı büyük indirimlerin tüketiciler tarafından sevinçle karşılanması, daha pozitif sıfatların kullanılmasında büyük bir etkendir. Diğer bir yandan Efsane Cuma indirimleri son yıllarda Türkiye’de daha çok e-ticaret siteleri tarafından online olarak yapıldığından çok daha huzurlu bir ortamda geçmektedir (1).

Black Friday Ne Zaman?

Şükran Günü sonrasındaki Cuma günü Black Friday olarak adlandırılır. Bu yılbaşı tatil alışverişi sezonunun başlangıcı olarak nitelendirilebilecek Cuma indirimi 2019 29 kasım günüdür.

Supplementler black friday indirimleri 22.11.2019 - 29.11.19 tarihleri arasında geçerlidir. Efsane Cuma indirimleri bir hafta sürecek olup saat 18:00’da başlayıp, Cuma günü 18:00’da sona erecektir.

Black Friday: Hangi Markalar İndirimde?

Supplementler.com black friday indirimleri Scitec, Muscletech, Nocco, Weider, Bfixx ve Inkospor markalarında geçerlidir. Supplementler mağazalarında da geçerli olan Efsane Cuma indirim fırsatlarını sakın kaçırmayın! Sporcu takviye ürünleri, supplement ve gıda takviyelerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Vitaminler.com black friday indirimleri kapsamında Nature's Supreme, Zade Vital, The Life co, Supradyn Energy Focus ve Sustenium markaları vardır.

Fitmoda black friday indirimlerinde; Reebok, Nike, Under Armour, Adidas, Supplementler, John Frank, Harbinger, Izumi, Blender Bottle, MuscleCloth, Smart Shake, Superstacy, Uzspace gibi çok çeşitli spor giyim ürünü, spor ekipman ve aksesuarları bu hafta %60’a varan oranlarda indirimdedir. Uygun fiyatlı spor tişörtleri, fitness eldivenleri, shaker, matara, ağırlık kemeri gibi ürün çok ucuza satın alabilir hatta stoklayabilirsiniz. İndirimlerden yararlanmak için hemen tıklayın.

Supplementler Black Friday İndirimleri 2019 Yılında Sporcuları Çok Sevindirecek!

Black friday 2019 Supplementler.com sitesinde tüm hızıyla başlıyor. İstediğiniz spor malzemelerini supplementler efsane indirim fırsatlarından yararlanarak satın alabilir, indirimleri ürünleri çok daha uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz (2).

Supplementler Black Friday Türkiye

Supplementler şahane cuma indirimleri, bir hafta sürecek olup birçok indirimli marka ile sizlerle. Black friday indirimli markaların ürünlerini hemen inceleyin ve tükenmeden satın alın. Efsane cuma indirimleri 29.11.2019 tarihin bitiyor, bu hafta dilediğiniz sporcu takviye gıdalarını çok uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayın!

Black Friday Online Mağazalarda Oluyor mu?

Tabii ki oluyor! Efsane Cuma indirimleri son yıllarda online sitelerde çok daha yüksek indirim oranları ile gerçekleşiyor. Kara Cuma indirimleri, birçok mağazayı da doludizgin başlamasına rağmen tüketiciler daha çok e-ticaret sitelerinden internet alışverişini tercih eder. Black friday indirim günlerinde sporcu ürünleri kategorisinde yüksek indirimlerle ihtiyacınız olan ürünleri internetten satın alabilirsiniz.

Black friday sporcu kampanyalarından haberdar olmak için M&F black friday haberlerini takip edebilirsiniz (3).

 

 

 

 

 

Kapat

Diğer Kampanyalı Ürünler

Tüm Kampanyalı Ürünler

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top