İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Protein Tozu
  4.  › 
  5. Aromasız
Protein Tozu

Aromasız

Devamını oku »

Aromasız Protein Tozu Çeşitleri

Protein tozu çeşitlerinin en çok tercih edilen türü aromasız protein tozudur. Aromasız protein tozları ister sadece su ile, ister bir kase yoğurt ile, isterseniz pankek gibi pişirilen pek çok lezzete eklenerek tüketilebilir. Hem pişirmeye uygundur, hem de sıvı içine eklemeye uygundur. Formu ve herhangi bir aromaya sahip olmaması, ona istediğiniz şekli ve lezzeti vermenize imkan tanır.

Hardline, Multipower, Scitec, Weider gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra Supplementler tecrübesiyle üretilen ürünlere de ulaşabileceğin aromasız protein tozu çeşitleri bulunuyor. Servis miktarları 25-30 gr aralığında değişen aromasız protein tozları, sporcuların uzmanlık seviyelerine göre farklı kullanım önerilerine sahiptir. En çok tercih edilen aromasız protein tozlarının başında B6 vitamini içeren formüle sahip olan protein tozları gelir. Sporcuların sıklıkla tercih ettiği Hardline markasının kreatin içermeyen formüle sahip Hardline Whey 3 Matrix Base ve en yüksek protein oranına sahip ürün olmasıyla öne çıkan, laktoz içermeyen Hardline Hipro IsoWhey ürünleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Aromasız protein tozu çeşitleri arasında bitkisel protein tozu, izole protein tozu, izole whey kombinasyonları gibi pek çok farklı seçenek yer alır.

Aromasız Protein Tozu Fiyatları

Aromasız protein tozu fiyatları, içerdiği ham madde kalitesine, servis miktarlarına, servis başına sunduğu protein oranlarına göre değişkenlik gösterir. Bütçene ve ihtiyaçlarına en uygun aromasız protein tozunu ve ihtiyacını karşılayabileceğin diğer sporcu besinleri Supplementler.com adresinde keşfedebilirsin.

Weider, Hardline, Scitec, Multipower gibi profesyonel sporcuların tercih ettiği ünlü markaların yanı sıra Supplementler tecrübesiyle üretilen ürünlere de ulaşabileceğin aromasız protein tozu çeşitleri arasından dilediğin takviyeyi %100 orijinal ürün garantisi, sana özel hediyeler ve ücretsiz kargo imkânı ile satın alabilirsin. 

*26.01.2017 tarihli ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

Kaynaklar

1-      Functional properties of whey, whey components, and essential amino acids: mechanisms underlying health benefits for active people”, The Journal of Nutritional Biochemistry, 2003

2-      Effect of whey and soy protein supplementation combined with resistance training in young adults”, Int J Sport Nutr Exerc Metab, 2006 Jun

3-      "Slow and fast dietary proteins differently modulate postprandial protein accretion", Proceedings of the National Academy of Sciences of the USA, 1997


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top